Özışık Makina Logo
Telefon

+90 216 307 31 26

Çalışma Saatleri

7 Gün / 24 Saat

Email

info@ozisikmakina.comKurumsal

Firmamız sektöründe 20 yıllık tecrübesiyle  ISO 9001-2008 Kalite Sertifikalı olarak Teleskobik Mobil Vinç, Kafes Boomlu Vinçler,Kamyon Üstü Vinçler, Hidrolik Sistemli Liman Vinçleri ,Hiablar,Reach Steackerlar ve Teleskobik Boom Platformlar için Hidrolik-Pnömatik-Mekanik-Elektrik-Şanzıman-Motor tamir bakım ve yedek parça hizmetleri vermektedir.

 Hizmet verdiğimiz başlıca markalar; TEREX, LOCATELLI, GROVE, KRUPP, COLES, DEMAG, P&H, PPM, TADANO, LIEBHERR, GOTTWALT, HYCO,LINK-BELT, XCMG, GALLION, BENDINI, FAUN, PETTIBONE, BANTAM, COSMOS, CLARK, LORAIN, KATO, MANITOU, HAULOTTE, FANTUZZI, JLG, GENIE ’ dir.

 Mobil Servis ekiplerimizle bakım ve tamir hizmetlerini mümkün olan en kısa sürede müşterilerimize sunmaktayız. Yeni sistemlerin montajı , eski sistemlerin yer değişimleri, komple revizyonu, arızalı ekipmanların tamir ve bakım hizmetlerinin yanında büyük sanayi kuruluşlarına  “ periyodik bakım hizmetleri” de sunmaktayız.

 Firmamız ileri teknoloji ürünü iş makinaları ile vinç hizmetlerini sektörde her zaman “Kalite ve Müşteri Memnuniyeti” ilkesini ön planda tutarak yürütmektedir. Eskiden beri süre gelen müşteri odaklı yaklaşımıyla hizmet sektörü için etkin bir organizasyon oluşturarak , müşterilerinin isteklerini yerinde ve zamanında çözüme ulaştırmayı ilke edinmiştir.

 Bu çerçevede müşteri talebinin alınması, talebin analiz edilmesi, talebe yönelik çözümün oluşturulması, çözümün müşteriye sunulması ve çözüm sonrası hizmet aşamalarındaki iş yapış biçimleri ile ilgili olarak dökümanlarını oluşturmuş ve Kalite Yönetim Sistemini söz konusu dokümanların üzerine inşa ederek kaliteyi güvence altına almıştır.Kalite ve Sözleşme Yönetimi Birimi liderliğinde, tüm çalışanların görev aldığı kalite yönetimi çalışmaları ve ÖZIŞIK İŞ MAKİNALARI Kalite Yönetim Sistemi, INSPECT ULUSLARARASI BELGELENDİRME VE GÖZETİM HİZ.TİC.LTD.ŞTİ. firması tarafından ISO 9001-2008 Standardı kapsamında denetlenmiş ve tescil edilmiştir.

Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan “İşletme ,Çalışan , Müşteri” üçlüsünün farkında olarak

* Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak,

* Verimliliği sağlamak,

* Çalışan ve müşteri memnuniyetini arttırmak,

* Kalıcı müşteriler edinmek,

* En başlıca prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

* Uzman kadromuzla değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vereceğimize inanıyor en iyisinin biz olduğumuzu iddia ediyoruz.

 

Firmamızdan hizmet almak için talep formumuzu kullanabilirsiniz.